SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Styrelsen

Styrelse och övriga poster i APNÉFÖRENINGEN SYD 2024

 

Ordförande Kent Rickbo  Tel  0768-24 00 03 e-post  kent@rickbo.se 
 
Vice Ordförande Acki Salomonsson Tel 0707-89 06 01 e-post ackiborelund@gmail.com 
 

Kassör Krister Håkansson Tel. 0767-20 37 60  e-post ke.krister.hakansson@gmail.com

 

Sekreterare Svenarne Hansson Tel 0705-12 40 24 e-post svenarne.hansson@gmail.com

 

Ledamot Arne Ström Tel 0703-52 48 61 e-post arne.strom@sydskane.nu 

 

Suppleant Stefan Salomonsson Tel. 046-530 30 e-post b.s.salomonsson@gmail.com 

 

Suppleant  Sören Andersson Tel. 0706-50 12 81 e-post soren.anna@hotmail.com 

 

Suppleant  Ingrid Larsson Tel. 0704-95 89 81 e-post malmobikers@hotmail.com 

 

Suppleant Tanja Hermansson Tel. 0706-00 23 59 e-post tanjape59.hermansson87@gmail.com 

 

Revisor Ulf Johansson e-post ulf@kvasten.eu

 
Revisorssuppleant Olle Lundborg  Tel 0736-54 34 31  e-post  olle.lundborg@live.se

 

Valberedning  Kontakta styrelsen